Коприна  Escada зелена щампа

Коприна Escada зелена щампа

Марка:Escada
Код на продукта: 6170
Наличност:Out Of Stock
Цена: 59,00лв/м

100% коприна

140см ширина

шифон

Сходни артикули (6)