Ширит Patrizia Pepe златен

Ширит Patrizia Pepe златен

Марка:Patrizia Pepe
Код на продукта: 5376
Наличност:Out Of Stock
Цена: 35,00лв/м

90% коприна

10% Acetate

10см. ширина