Коприна Givenchy оранж

Коприна Givenchy оранж

Марка:Givenchy
Код на продукта: 8982
Наличност:В наличност
Цена: 170,00лв/м 150,00лв/м

Състав:

97% коприна

 3% еластан

Ширина: 140см.

Сходни артикули (1)